PERFEKCYJNA i SZYBKA POMOC TECHNICZNA, CZĘSTE AKTUALIZACJE, OBSŁUGA FAKTUR z JPK, BEZPIECZNA KOPIA na SERWERZE, i ... ponad 30 tysięcy zadowolonych użytkowników!
W czym ten program do faktur jest lepszy od konkurencji?
1. Perfekcyjna pomoc techniczna i opieka nad Klientem.
2. Intuicyjność. Program fakturujący, który opanujesz bardzo szybko.
3. BEZPIECZEŃSTWO! Nigdy nie stracisz danych klientów i faktur!
4. Płacisz tylko raz!* Kupując program kupuje się pełen pakiet dostępnych funkcji.
5. Bardzo szybkie aktualizacje dostosowujące do nowych przepisów. Jest obsługa JPK!
6. Poza tym - dużo więcej przeczytasz poniżej, ale wystarczy, że to sprawdzisz sam.

A na czym Tobie zależy najbardziej ?! Ponad 30 000 zadowolonych firm!
Faktura Small Business wersja BOX
Program do wystawiania Faktur bez magazynu

CENA zakupu - 200 zł netto
odnowienie - aktualizacja roczna 100 zł netto


Pobierz demo                      KUP TERAZ


JAK KUPIĆ? Pobierz wersję demonstracyjną. Kliknij w link KUP TERAZ lub napisz do nas na adres e-mail: biuro@ergo-media.pl. Podaj swoje dane do faktury VAT i wybraną wersję programu. Po wpłacie otrzymasz klucz do aktywacji programu. Napisz czy chcesz pudełko z płytą - koszt wysyłki 10 zł netto (UWAGA! Ze względu na częste aktualizacje programu płyta posiada zawsze starszą wersję programu wymagającą aktualizacji).


Faktura Small Business HANDEL wersja BOX
Program do wystawiania Faktur z magazynem

CENA zakupu - 300 zł netto
odnowienie - aktualizacja roczna 150 zł netto


Pobierz demo                     KUP TERAZ

PROGRAM DO FAKTUR VAT ZGODNY Z NOWYMI PRZEPISAMI 2017 i 2018! Pliki JPK generowane jednym kliknięciem.
Możliwość wystawiania faktur dla firm podmiotowo zwolnionych z VAT

Faktura Small Business- to świetny program do łatwego i szybkiego wystawiania różnego rodzaju faktur dla małych i średnich firm. Intuicyjny w obsłudze, przejrzysty wygląd okien programu - nie znając programu w ciągu 1-2 minut można wystawić fakturę. Posiada kartotekę klientów oraz kartotekę towarów i usług, co znacznie usprawnia pracę. Aplikacja jest zaprojektowana tak, aby poradził sobie z nią każdy początkujący użytkownik komputera.

Faktura Small Business HANDEL - to program do łatwego i szybkiego wystawiania faktur z gospodarką magazynową, stworzony z myślą o małych i średnich firmach. Możesz prowadzić kilka magazynów.

Ten program pozwala wygenerować pliki JPK, które będą obowiązywać mikroprzedsiębiorstwa od 1 stycznia 2018. W naszym programie wygenerowanie takiego pliku zajmuje kilka sekund i jest on gotowy do wysłania albo do księgowej albo bezpośrednio przez program przygotowany z MF. Co to jest JPK (Jednolity Plik Kontrolny) i dlaczego musisz go mieć?

Bardzo dobrze działająca pomoc techniczna i sprzedażowa - bezpośredni kontakt z klientem na wiele sposobów typu, mail, czat, gg, telefon, zdalna pomoc (średni czas rozwiązania problemu to 3-5 minut).

Już nigdy nie utracisz danych nawet po wirusie, czy stracie komputera, bo masz możliwość robienia kopii bezpieczeństwa wysyłanych na zewnętrzny serwer. Czytaj więcej o eArchiwum.

Dynamiczny rozwój programu , przez lata na rynku do programu zostało dodanych bardzo dużo ciekawych funkcji. Na bieżąco aktualizowany do zmieniających się przepisów. Otwarty na potrzeby i sugestie użytkowników. Czasami od sugestii do realizacji jakiejś funkcji i wprowadzenia jej w program mija tylko kilka godzin.

Płacisz tylko raz za zakup! Kupując program kupuje się pełen pakiet dostępnych funkcji - nie trzeba później dobierać płacąc za kolejne moduły (opcja nie dotyczy opłat za roczne aktualizacje i pomoc techniczną).

Szybciej i łatwiej , bo masz możliwość pobierania danych z Gusu (wpisujesz NIP i można wczytać bezpośrednio wszystkie dane firmy bez konieczności wpisywania ich ręcznie)

Programem można wystawić następujące dokumenty: Fakturę, fakturę PRO-formę, fakturę Zaliczkową i Końcową, fakturę MP, WDT, eksportową, fakturę MARŻA, fakturę ZŁOM, fakturę Korektę, refakturę, a także paragon fiskalny i notę korygującą VAT.

Ewidencja sprzedaży VAT – umożliwia użytkownikowi programu sporządzenie zestawienia sprzedaży według zdefiniowanych przez siebie stawek VAT. Ponadto w programie istnieje możliwość tworzenia analiz sprzedaży, raportu sprzedaży oraz raportu nieuregulowanych należności.

Własny układ rejestru - daje możliwość zdefiniowania własnego sposobu numerowania wystawionych faktur i paragonów. Program umożliwia prowadzenie numeracji w skali roku lub miesiąca, jak również dodawanie własnych rejestrów faktur.

Definiuj sam - wiele parametrów w programie i ustawień wyglądu teraz to proste zarządzanie po stronie Klienta.

Możliwość importu faktur do programów księgowych. Import i export dokumentów: Exel, Html, Csv (oraz faktur sprzedażowych w formacie e.p.p. do subiekta - obecnie subiekt, ale w niedługim czasie planowane są inne programy typu taxmachine, rachmistrz, buchalter).

Pracujesz w zespole? Masz możliwość pracy wielostanowiskowej z serwerem zewnętrznym bądź w jednej sieci wifi lub LAN

Możliwość wyboru wydruku faktury z przykładowych szablonów. Praktyczne nieograniczona możliwość edycji szablonów wyglądu faktur, można dostosować je do własnych potrzeb. Istnieje możliwość stworzenia całkiem nowego szablonu wydruku faktury zgodnie z Państwa oczekiwaniami, cena orientacyjna za wykonanie szablonu, to 100zł.

Współpraca z drukarkami fiskalnymi i czytnikami kodów kreskowych. Wystawianie faktur w obcej walucie i języku angielskim, niemieckim i rosyjskim. Aktualizowany automatycznie kurs walut z NBP.

Nie obciąża komputera. Instalacja programu zabiera bardzo mało miejsca i trwa kilka sekund w przeciwieństwie do innych programów które są bardzo duże objętościowo.

Licencja rocznego użytkowania - przypisana do NIPu firmy, darmowa aktualizacja przez rok. Po roku odnowienie aktualizacji to koszt 100 zł netto - opłata jest obowiązkowa.

Zapraszamy do pobrania wersji demonstracyjnej programu. Pobierz FAKTURA SMALL BUSINESS Pobierz FAKTURA SMALL BUSINESS HANDEL

* Opłata jednorazowa dotyczy jedynie zakupu programu ze wszystkimi modułami zawartymi w konkretnej wersji. Ten punkt w opisie nie odnosi się do opłat rocznych, które zawierają pomoc techniczną, bieżące - stałe aktualizacje i podstawowy serwer na kopię bezpieczeństwa danych.PROMOCJA dla firm!

Jeżeli kupisz program do firmy otrzymasz u nas DUŻY rabat na zakup długopisów z grawerem.
Zamiast 1,30 netto szt. zapłacisz jedynie 0,90 zł* netto / szt. za długopisy z grawerem jednostronnym dla swojej firmy. Możesz kupić nawet 1000 szt długopisów - OSZCZĘDZASZ DO 400 zł od ceny z cennika!
(*cena może się zmieniać w zależności od ceny dolara). Zakup już od 100 szt. max do 1000 szt.TU PORÓWNASZ OBIE WERSJE PROGRAMU
META: Program do faktur VAT, programy fakturujące, przyjazny program księgowy, rejestr VAT, faktura zaliczkowa, końcowa, proforma rachunek, jaki program do fakturowania w dobrej cenie? jaki wybrać program do faktur, cena, producent faktur, łatwe fakturowanie z JPK 2018,
 
© ergo-media 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone